HP4660-9RU14G
BelBel
Bel
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HP4660-9RU14G
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka DC/DC CONVERTER QUAD 24V 192W
Podatkovni listi: HP4660-9RU14G.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 149 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 149 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
12 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HP4660-9RU14G
Številka dela HP4660-9RU14G Proizvajalec Bel
Opis DC/DC CONVERTER QUAD 24V 192W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 149 pcs Podatkovni list HP4660-9RU14G.pdf
Napetost - izhod 4 24V Napetost - izhod 3 24V
Napetost - izhod 2 24V Napetost - izhod 1 24V
Napetost - Vhod (Min) 14V Napetost - Vhod (maks.) 154V
Tip Enclosed, Conformal Coated Velikost / dimenzija 6.47" L x 4.37" W x 0.80" H (164.0mm x 111.0mm x 20.32mm)
Serija Melcher HP Moč (Watts) 192W
Pakiranje - delovna temperatura -40°C ~ 71°C (With Derating)
Število izhodov 4 Tip montaže Chassis Mount
Učinkovitost 88% Tok - izhod (maks.) 2A, 2A, 2A, 2A
Odobritve cCSAus, CE, NEMKO Aplikacije ITE (Commercial), Railway
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
HP4540-9RG
HP4540-9RG
Proizvajalci: Bel
Opis: DC/DC CONVERTER QUAD 15V 120W
Na zalogi: 158 pcs
Prenesi: HP4540-9RG.pdf
RFQ
HP4-SF
HP4-SF
Proizvajalci: Panasonic
Opis: RELAY SOCKET 14 POS CHASSIS MT
Na zalogi: 5824 pcs
Prenesi: HP4-SF.pdf
RFQ
HP42 50 ML
HP42 50 ML
Proizvajalci: 3M
Opis: SCOTCH-WELD LOW VISCOSITY AIR/HY
Na zalogi: 3331 pcs
Prenesi:
Proizvajalci: Bel
Opis: DC/DC CONVERTER QUAD 24V 192W
Na zalogi: 131 pcs
Prenesi: HP4660-9RG.pdf
HP400
HP400
Proizvajalci: Hammond Manufacturing
Opis: HOLE PLUG 4" STEEL