LDD120-2424
BelBel
LDD120-2424 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LDD120-2424
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka DC/DC CONVERTER 24V 120W
Podatkovni listi:
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 783 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 783 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
15 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LDD120-2424
Številka dela LDD120-2424 Proizvajalec Bel
Opis DC/DC CONVERTER 24V 120W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 783 pcs Podatkovni list
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 24V
Napetost - Vhod (Min) 18V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 4.33" L x 2.13" W x 4.53" H (110.0mm x 54.0mm x 115.0mm)
Serija LDD120 Moč (Watts) 120W
Pakiranje Bulk Druga imena 179-2929
delovna temperatura -40°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže DIN Rail Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Učinkovitost 86% Tok - izhod (maks.) 5A