LPM126-OUTA1-36
BelBel
Bel
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LPM126-OUTA1-36
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka CONFIG DC PWR MOD 36V (29-44V)
Podatkovni listi:
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 818 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 818 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
24 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LPM126-OUTA1-36
Številka dela LPM126-OUTA1-36 Proizvajalec Bel
Opis CONFIG DC PWR MOD 36V (29-44V) Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 818 pcs Podatkovni list
Napetost - izhod 36V (29 ~ 44 V) Konfiguracija uporabnika -
Tip DC Output Module Serija LPM
Moč (Watts) 265W Število izhodov 1
Lastnosti Remote On/Off, Remote Sense, User Adjustable natančen opis 36V (29 ~ 44 V) 265W AC DC Configurable Power Supply Module
Tok - izhod (maks.) 7.4A