MBC201-1T48G-2
BelBel
MBC201-1T48G-2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MBC201-1T48G-2
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 48V 160/200W
Podatkovni listi:
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 924 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 924 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
21 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MBC201-1T48G-2
Številka dela MBC201-1T48G-2 Proizvajalec Bel
Opis AC/DC CONVERTER 48V 160/200W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 924 pcs Podatkovni list
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 48V
Napetost - izolacija 4.242kV Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 5.00" L x 3.00" W x 1.50" H (127.0mm x 76.2mm x 38.1mm)
Serija MBC201 Moč (Watts) 160W (200W Forced Air)
delovna temperatura -20°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Minimalna obremenitev je obvezna No Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti Adjustable Output, PFC, Standby Output, Universal Input Učinkovitost -
natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 3.33A 90 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 3.33A
Odobritve CE Aplikacije Medical
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MBC201-1T24G-2
MBC201-1T24G-2
Proizvajalci: Bel
Opis: AC/DC CONVERTER 24V 160/200W
Na zalogi: 1193 pcs
Prenesi:
RFQ
MBC201-1T48G
MBC201-1T48G
Proizvajalci: Bel
Opis: AC/DC CONVERTER 48V 160/200W