MPI-200-230
BelBel
MPI-200-230 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MPI-200-230
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka XFRMR LAMINATED 200VA CHAS MOUNT
Podatkovni listi: MPI-200-230.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MPI-200-230
Številka dela MPI-200-230 Proizvajalec Bel
Opis XFRMR LAMINATED 200VA CHAS MOUNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1219 pcs Podatkovni list MPI-200-230.pdf
Utež 6.3 lbs (2.9kg) Napetost - sekundarna (polna obremenitev) Parallel 115V, Series 230V
Napetost - primarna 100V, 115V, 200V, 215V, 230V Napetost - izolacija 4000Vrms
Tip Laminated Core Sklop zaključka Terminal Block
Velikost / dimenzija 95.30mm L x 113.30mm W Serija MPI
Sekundarno navijanje (s) Dual Primarno navijanje (i) Dual, Multiple Taps
Moč - maks 200 VA Druga imena 595-1715
MPI-200-230-ND
Tip montaže Chassis Mount Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 93.10mm
Tok - izhod (maks.) Parallel 1.7A, Series 870mA Center Tapnite No