MPI-300-230
BelBel
Bel
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MPI-300-230
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka XFRMR LAMINATED 300VA CHAS MOUNT
Podatkovni listi: MPI-300-230.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 784 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 784 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MPI-300-230
Številka dela MPI-300-230 Proizvajalec Bel
Opis XFRMR LAMINATED 300VA CHAS MOUNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 784 pcs Podatkovni list MPI-300-230.pdf
Utež 7.8 lbs (3.5kg) Napetost - sekundarna (polna obremenitev) Parallel 115V, Series 230V
Napetost - primarna 100V, 115V, 200V, 215V, 230V Napetost - izolacija 4000Vrms
Tip Laminated Core Sklop zaključka Terminal Block
Velikost / dimenzija 104.80mm L x 113.10mm W Serija MPI
Sekundarno navijanje (s) Dual Primarno navijanje (i) Dual, Multiple Taps
Moč - maks 300 VA Tip montaže Chassis Mount
Višina - sedež (maks.) 98.20mm Tok - izhod (maks.) Parallel 2.6A, Series 1.3A