MS24265R16B10SN-LC
BelBel
Bel
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MS24265R16B10SN-LC
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka CONN RCPT HSG FMALE 10POS PNL MT
Podatkovni listi: MS24265R16B10SN-LC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS24265R16B10SN-LC
Številka dela MS24265R16B10SN-LC Proizvajalec Bel
Opis CONN RCPT HSG FMALE 10POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1955 pcs Podatkovni list MS24265R16B10SN-LC.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 16-10
Shell material Aluminum Shell Finish Anodized
Serija Military, MIL-DTL-26500 Pakiranje Bulk
Druga imena CMS24265R16B10SN-LC Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Število pozicij 10 (Power)
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Ingress Protection Environment Sealed Vključuje -
Barva ohišja Black Lastnosti -
Material spenjanja oreškov, plating - Premer spojne gredi -
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 16 Power
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Receptacle Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS24265R16B24SN
MS24265R16B24SN
Proizvajalci: Bel
Opis: 26500 24C 24#20 SKT RECP
Na zalogi: 1353 pcs
Prenesi: MS24265R16B24SN.pdf
RFQ
MS24265R18B11SN
MS24265R18B11SN
Proizvajalci: Bel
Opis: CONN RCPT FMALE 11POS GOLD CRIMP