PLP75-1012G
BelBel
PLP75-1012G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PLP75-1012G
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 12V 75W
Podatkovni listi: PLP75-1012G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PLP75-1012G
Številka dela PLP75-1012G Proizvajalec Bel
Opis AC/DC CONVERTER 12V 75W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4867 pcs Podatkovni list PLP75-1012G.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 12V
Napetost - izolacija 4.242kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 5.00" L x 3.00" W x 1.38" H (127.0mm x 76.2mm x 35.0mm)
Serija PLP75 Moč (Watts) 75W
Druga imena 179-2286 delovna temperatura -20°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna Yes
Učinkovitost 80% natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 5.4A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 5.4A Odobritve CE