PSC5A10-7IR
BelBel
Bel
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PSC5A10-7IR
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka DC/DC CONVERTER 5.1V 51W
Podatkovni listi: PSC5A10-7IR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PSC5A10-7IR
Številka dela PSC5A10-7IR Proizvajalec Bel
Opis DC/DC CONVERTER 5.1V 51W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4017 pcs Podatkovni list PSC5A10-7IR.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 5.1V
Napetost - Vhod (Min) 8V Napetost - Vhod (maks.) 80V
Tip Enclosed, Conformal Coated Velikost / dimenzija 5.94" L x 1.27" W x 3.46" H (151.0mm x 32.2mm x 88.0mm)
Serija Melcher PSC Moč (Watts) 51W
Pakiranje Bulk delovna temperatura -25°C ~ 71°C
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Učinkovitost 79% Tok - izhod (maks.) 10A