SC32B-150
BelBel
SC32B-150 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SC32B-150
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka FIXED IND 15UH 860MA 310 MOHM
Podatkovni listi: SC32B-150.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SC32B-150
Številka dela SC32B-150 Proizvajalec Bel
Opis FIXED IND 15UH 860MA 310 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 130345 pcs Podatkovni list SC32B-150.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.161" L x 0.157" W (4.10mm x 4.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija SC32B
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 15µH
Višina - sedež (maks.) 0.118" (3.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 15µH Unshielded Wirewound Inductor 860mA 310 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 310 mOhm Max
Trenutna ocena 860mA Tok - nasičenost 635mA
Podobni izdelki
SC324NG
SC324NG
Proizvajalci: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis: IC OPAMP 14DIP
Na zalogi: 5755 pcs
Prenesi:
RFQ
SC32B-221
SC32B-221
Proizvajalci: Bel
Opis: FIXED IND 220UH 210MA 4.5 OHM
Na zalogi: 121637 pcs
Prenesi: SC32B-221.pdf
RFQ
SC324DR2G
SC324DR2G
Opis: IC OPAMP 14SOIC
Prenesi:
SC32B-100
SC32B-100
Proizvajalci: Bel
Opis: FIXED IND 10UH 1A 230 MOHM SMD
Prenesi: SC32B-100.pdf
SC32B-121
SC32B-121
Opis: FIXED IND 120UH 290MA 2.9 OHM
Prenesi: SC32B-121.pdf
SC32B-270
SC32B-270
Opis: FIXED IND 27UH 680MA 660 MOHM
Prenesi: SC32B-270.pdf
SC32B-101
SC32B-101
Opis: FIXED IND 100UH 320MA 2.2 OHM
Prenesi: SC32B-101.pdf
SC32B-151
SC32B-151
Opis: FIXED IND 150UH 250MA 3.4 OHM
Prenesi: SC32B-151.pdf
SC32B-180
SC32B-180
Opis: FIXED IND 18UH 800MA 410 MOHM
Prenesi: SC32B-180.pdf
SC32B-181
SC32B-181
Opis: FIXED IND 180UH 230MA 3.9 OHM
Prenesi: SC32B-181.pdf
SC32B-220
SC32B-220
Opis: FIXED IND 22UH 740MA 470 MOHM
Prenesi: SC32B-220.pdf
SC32B-120
SC32B-120
Opis: FIXED IND 12UH 920MA 270 MOHM
Prenesi: SC32B-120.pdf
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika