SC5022FH-3R9
BelBel
SC5022FH-3R9 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SC5022FH-3R9
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka FIXED IND 3.9UH 9A 10 MOHM SMD
Podatkovni listi: SC5022FH-3R9.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SC5022FH-3R9
Številka dela SC5022FH-3R9 Proizvajalec Bel
Opis FIXED IND 3.9UH 9A 10 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 70850 pcs Podatkovni list SC5022FH-3R9.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±30%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.880" L x 0.640" W (22.35mm x 16.26mm)
Ščitenje Unshielded Serija SC5022FH
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 3.9µH
Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 3.9µH Unshielded Wirewound Inductor 9A 10 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 10 mOhm Max
Trenutna ocena 9A Tok - nasičenost 15A
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SC5022FH-1R5
SC5022FH-1R5
Proizvajalci: Bel
Opis: FIXED IND 1.5UH 14.2A 4 MOHM SMD
Na zalogi: 68572 pcs
Prenesi: SC5022FH-1R5.pdf
RFQ
SC503J4J
SC503J4J
Proizvajalci: U.S. Sensor
Opis: THERMISTOR NTC 50KOHM 3892K BEAD
Na zalogi: 79415 pcs
Prenesi: SC503J4J.pdf
RFQ
SC5022FH-R47
SC5022FH-R47
Proizvajalci: Bel
Opis: FIXED IND 470NH 20A 2 MOHM SMD
Prenesi: SC5022FH-R47.pdf
SC5022FH-R82
SC5022FH-R82
Opis: FIXED IND 820NH 17A 2.6 MOHM SMD
Prenesi: SC5022FH-R82.pdf
SC5022FH-220
SC5022FH-220
Opis: FIXED IND 22UH 3.6A 50 MOHM SMD
Prenesi: SC5022FH-220.pdf
SC502S
SC502S
Proizvajalci: 3M
Opis: CONTROLLER 5-WIRE SER RESISTIVE
Prenesi: SC502S.pdf
SC5022FH-6R8
SC5022FH-6R8
Opis: FIXED IND 6.8UH 6.5A 18 MOHM SMD
Prenesi: SC5022FH-6R8.pdf
SC5022FH-4R7
SC5022FH-4R7
Opis: FIXED IND 4.7UH 8A 14 MOHM SMD
Prenesi: SC5022FH-4R7.pdf
SC5022FH-2R7
SC5022FH-2R7
Opis: FIXED IND 2.7UH 10A 8 MOHM SMD
Prenesi: SC5022FH-2R7.pdf
SC5022FH-150
SC5022FH-150
Opis: FIXED IND 15UH 4.8A 32 MOHM SMD
Prenesi: SC5022FH-150.pdf
SC5022FH-2R2
SC5022FH-2R2
Opis: FIXED IND 2.2UH 12A 6.1 MOHM SMD
Prenesi: SC5022FH-2R2.pdf
SC5022FH-3R3
SC5022FH-3R3
Opis: FIXED IND 3.3UH 9.4A 9 MOHM SMD
Prenesi: SC5022FH-3R3.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika