SC53FU-101
BelBel
SC53FU-101 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SC53FU-101
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka FIXED IND 100UH 450MA 1.3 OHM
Podatkovni listi: SC53FU-101.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SC53FU-101
Številka dela SC53FU-101 Proizvajalec Bel
Opis FIXED IND 100UH 450MA 1.3 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 143438 pcs Podatkovni list SC53FU-101.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Ščitenje Unshielded Serija SC53FU
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 100µH
Višina - sedež (maks.) 0.126" (3.20mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 100µH Unshielded Wirewound Inductor 450mA 1.3 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.3 Ohm Max
Trenutna ocena 450mA Tok - nasičenost 450mA
Podobni izdelki
SC53FU-120
SC53FU-120
Proizvajalci: Bel
Opis: FIXED IND 12UH 1.36A 169 MOHM
Na zalogi: 173335 pcs
Prenesi: SC53FU-120.pdf
RFQ
SC53FU-150
SC53FU-150
Proizvajalci: Bel
Opis: FIXED IND 15UH 1.3A 193 MOHM SMD
Na zalogi: 154821 pcs
Prenesi: SC53FU-150.pdf
RFQ
SC53-820
SC53-820
Opis: FIXED IND 82UH 620MA 720 MOHM
Prenesi: SC53-820.pdf
SC53-6R2
SC53-6R2
Opis: FIXED IND 6.2UH 2.2A 85 MOHM SMD
Prenesi: SC53-6R2.pdf
SC53FU-100
SC53FU-100
Opis: FIXED IND 10UH 1.42A 140 MOHM
Prenesi: SC53FU-100.pdf
SC53FU-151
SC53FU-151
Opis: FIXED IND 150UH 380MA 2.04 OHM
Prenesi: SC53FU-151.pdf
SC530AULTRT
SC530AULTRT
Proizvajalci: Semtech
Opis: IC FET DRIVER 28PIN
Prenesi:
SC53FU-121
SC53FU-121
Opis: FIXED IND 120UH 410MA 1.45 OHM
Prenesi: SC53FU-121.pdf
SC53FU-181
SC53FU-181
Opis: FIXED IND 180UH 350MA 2.3 OHM
Prenesi: SC53FU-181.pdf
Opis: FIXED IND 820UH 180MA 7.8 OHM
Prenesi: SC53-821.pdf
SC530ATETRT
SC530ATETRT
Proizvajalci: Semtech
Opis: IC FET DRIVER 28PIN
Prenesi:
SC53FU-180
SC53FU-180
Opis: FIXED IND 18UH 1.2A 234 MOHM SMD
Prenesi: SC53FU-180.pdf
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika