SC53FU-821
BelBel
SC53FU-821 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SC53FU-821
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka FIXED IND 820UH 150MA 10.4 OHM
Podatkovni listi: SC53FU-821.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SC53FU-821
Številka dela SC53FU-821 Proizvajalec Bel
Opis FIXED IND 820UH 150MA 10.4 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 165099 pcs Podatkovni list SC53FU-821.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Ščitenje Unshielded Serija SC53FU
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 820µH
Višina - sedež (maks.) 0.126" (3.20mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 820µH Unshielded Wirewound Inductor 150mA 10.4 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 10.4 Ohm Max
Trenutna ocena 150mA Tok - nasičenost 150mA
Podobni izdelki
SC53FU-820
SC53FU-820
Proizvajalci: Bel
Opis: FIXED IND 82UH 500MA 1 OHM SMD
Na zalogi: 147460 pcs
Prenesi: SC53FU-820.pdf
RFQ
SC53LC-220
SC53LC-220
Proizvajalci: Bel
Opis: FIXED IND 22UH 1.28A 190 MOHM
Na zalogi: 136907 pcs
Prenesi: SC53LC-220.pdf
RFQ
SC53LC-101
SC53LC-101
Opis: FIXED IND 100UH 580MA 860 MOHM
Prenesi: SC53LC-101.pdf
SC53FU-561
SC53FU-561
Opis: FIXED IND 560UH 180MA 7.5 OHM
Prenesi: SC53FU-561.pdf
SC53LC-151
SC53LC-151
Opis: FIXED IND 150UH 460MA 1.24 OHM
Prenesi: SC53LC-151.pdf
SC53LC-150
SC53LC-150
Opis: FIXED IND 15UH 1.6A 126 MOHM SMD
Prenesi: SC53LC-150.pdf
SC53FU-680
SC53FU-680
Opis: FIXED IND 68UH 540MA 850 MOHM
Prenesi: SC53FU-680.pdf
SC53FU-5R6
SC53FU-5R6
Opis: FIXED IND 5.6UH 1.86A 91 MOHM
Prenesi: SC53FU-5R6.pdf
SC53FU-8R2
SC53FU-8R2
Opis: FIXED IND 8.2UH 1.5A 117 MOHM
Prenesi: SC53FU-8R2.pdf
SC53LC-100
SC53LC-100
Opis: FIXED IND 10UH 2A 105 MOHM SMD
Prenesi: SC53LC-100.pdf
SC53FU-6R8
SC53FU-6R8
Opis: FIXED IND 6.8UH 1.6A 104 MOHM
Prenesi: SC53FU-6R8.pdf
SC53FU-681
SC53FU-681
Opis: FIXED IND 680UH 170MA 9.2 OHM
Prenesi: SC53FU-681.pdf
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika