SC63LCB-470
BelBel
SC63LCB-470 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SC63LCB-470
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka FIXED IND 47UH 1.14A 235 MOHM
Podatkovni listi: SC63LCB-470.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SC63LCB-470
Številka dela SC63LCB-470 Proizvajalec Bel
Opis FIXED IND 47UH 1.14A 235 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 125070 pcs Podatkovni list SC63LCB-470.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.248" L x 0.244" W (6.30mm x 6.20mm)
Ščitenje Shielded Serija SC63LCB
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 47µH
Višina - sedež (maks.) 0.118" (3.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 47µH Shielded Inductor 1.14A 235 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 235 mOhm Max
Trenutna ocena 1.14A Tok - nasičenost 530mA
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SC63LCB-4R7
SC63LCB-4R7
Proizvajalci: Bel
Opis: FIXED IND 4.7UH 3.8A 34 MOHM SMD
Na zalogi: 113649 pcs
Prenesi: SC63LCB-4R7.pdf
RFQ
SC63LCB-6R2
SC63LCB-6R2
Proizvajalci: Bel
Opis: FIXED IND 6.2UH 3.42A 40 MOHM
Na zalogi: 118847 pcs
Prenesi: SC63LCB-6R2.pdf
RFQ
SC63LCB-270
SC63LCB-270
Opis: FIXED IND 27UH 1.42A 150 MOHM
Prenesi: SC63LCB-270.pdf
SC63LCB-2R2
SC63LCB-2R2
Opis: FIXED IND 2.2UH 4.37A 20 MOHM
Prenesi: SC63LCB-2R2.pdf
SC643ULTRT
SC643ULTRT
Proizvajalci: Semtech
Opis: IC LED DRIVER RGLTR 25MA 20MLPQ
Prenesi: SC643ULTRT.pdf
SC63LCB-3R6
SC63LCB-3R6
Opis: FIXED IND 3.6UH 4.15A 27 MOHM
Prenesi: SC63LCB-3R6.pdf
SC63LCB-390
SC63LCB-390
Opis: FIXED IND 39UH 1.21A 188 MOHM
Prenesi: SC63LCB-390.pdf
SC63LCB-560
SC63LCB-560
Opis: FIXED IND 56UH 1.02A 275 MOHM
Prenesi: SC63LCB-560.pdf
SC63LCB-330
SC63LCB-330
Opis: FIXED IND 33UH 1.35A 175 MOHM
Prenesi: SC63LCB-330.pdf
SC63LCB-220
SC63LCB-220
Opis: FIXED IND 22UH 1.5A 119 MOHM SMD
Prenesi: SC63LCB-220.pdf
SC63LCB-680
SC63LCB-680
Opis: FIXED IND 68UH 920MA 338 MOHM
Prenesi: SC63LCB-680.pdf
SC63LCB-820
SC63LCB-820
Opis: FIXED IND 82UH 890MA 413 MOHM
Prenesi: SC63LCB-820.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika