SCB73C-820
BelBel
SCB73C-820 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SCB73C-820
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka FIXED IND 82UH 840MA 600 MOHM
Podatkovni listi: SCB73C-820.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SCB73C-820
Številka dela SCB73C-820 Proizvajalec Bel
Opis FIXED IND 82UH 840MA 600 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 144010 pcs Podatkovni list SCB73C-820.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.291" L x 0.291" W (7.40mm x 7.40mm)
Ščitenje Shielded Serija SCB73C
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 82µH
Višina - sedež (maks.) 0.138" (3.50mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 82µH Shielded Inductor 840mA 600 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 600 mOhm Max
Trenutna ocena 840mA Tok - nasičenost 460mA