SCB75C-560
BelBel
SCB75C-560 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SCB75C-560
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka FIXED IND 56UH 1.2A 280 MOHM SMD
Podatkovni listi: SCB75C-560.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SCB75C-560
Številka dela SCB75C-560 Proizvajalec Bel
Opis FIXED IND 56UH 1.2A 280 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 130274 pcs Podatkovni list SCB75C-560.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.291" L x 0.291" W (7.40mm x 7.40mm)
Ščitenje Shielded Serija SCB75C
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 56µH
Višina - sedež (maks.) 0.217" (5.50mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 56µH Shielded Inductor 1.2A 280 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 280 mOhm Max
Trenutna ocena 1.2A Tok - nasičenost 640mA