SCC5D23-3R3
BelBel
SCC5D23-3R3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SCC5D23-3R3
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka FIXED IND 3.3UH 2.6A 49 MOHM SMD
Podatkovni listi: SCC5D23-3R3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SCC5D23-3R3
Številka dela SCC5D23-3R3 Proizvajalec Bel
Opis FIXED IND 3.3UH 2.6A 49 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5483 pcs Podatkovni list SCC5D23-3R3.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Ščitenje Shielded Serija SCC5D23
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 3.3µH Višina - sedež (maks.) 0.098" (2.50mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 3.3µH Shielded Inductor 2.6A 49 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 49 mOhm Max Trenutna ocena 2.6A
Tok - nasičenost 1.9A