SCIHP0530-1R0
BelBel
SCIHP0530-1R0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SCIHP0530-1R0
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka IND SMD 1.00UH 11.0A 200KHZ
Podatkovni listi: SCIHP0530-1R0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SCIHP0530-1R0
Številka dela SCIHP0530-1R0 Proizvajalec Bel
Opis IND SMD 1.00UH 11.0A 200KHZ Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 113781 pcs Podatkovni list SCIHP0530-1R0.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.205" L x 0.193" W (5.20mm x 4.90mm)
Ščitenje Unshielded Serija SCIHP0530
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 595-1764-2 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 200kHz
Induktivnost 1µH Višina - sedež (maks.) 0.118" (3.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - Lastnosti -
natančen opis 1µH Unshielded Wirewound Inductor 7A Nonstandard DC Resistance (DCR) -
Trenutna ocena 7A Tok - nasičenost 11A