SCMD4D10C-220
BelBel
SCMD4D10C-220 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SCMD4D10C-220
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka FIXED IND 22UH 420MA 1.3 OHM SMD
Podatkovni listi: SCMD4D10C-220.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SCMD4D10C-220
Številka dela SCMD4D10C-220 Proizvajalec Bel
Opis FIXED IND 22UH 420MA 1.3 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 139222 pcs Podatkovni list SCMD4D10C-220.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.252" L x 0.197" W (6.40mm x 5.00mm)
Ščitenje Shielded Serija SCMD4D10C
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 22µH
Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 22µH Shielded Inductor 420mA 1.3 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.3 Ohm Max
Trenutna ocena 420mA Tok - nasičenost 550mA