SCMD4D12C-100
BelBel
SCMD4D12C-100 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SCMD4D12C-100
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka FIXED IND 10UH 780MA 480 MOHM
Podatkovni listi: SCMD4D12C-100.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SCMD4D12C-100
Številka dela SCMD4D12C-100 Proizvajalec Bel
Opis FIXED IND 10UH 780MA 480 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 129035 pcs Podatkovni list SCMD4D12C-100.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.252" L x 0.197" W (6.40mm x 5.00mm)
Ščitenje Shielded Serija SCMD4D12C
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 10µH
Višina - sedež (maks.) 0.057" (1.45mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 10µH Shielded Inductor 780mA 480 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 480 mOhm Max
Trenutna ocena 780mA Tok - nasičenost 1.1A