8451 010U1000
BeldenBelden
8451 010U1000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 8451 010U1000
Proizvajalec / znamka: Belden
Opis izdelka CABLE 2COND 22AWG BLACK 1000'
Podatkovni listi: 1.8451 010U1000.pdf2.8451 010U1000.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 409 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 409 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 8451 010U1000
Številka dela 8451 010U1000 Proizvajalec Belden
Opis CABLE 2COND 22AWG BLACK 1000' Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 409 pcs Podatkovni list 1.8451 010U1000.pdf2.8451 010U1000.pdf
Žični merilnik 22 AWG Uporaba -
Vrsta ščita Foil Shield Material Aluminum
Pokritost s ščitom 100% Serija -
Ocene UL Style CMR Druga imena BEL1314-1000
delovna temperatura -20°C ~ 75°C Število vodnikov 2 (1 Pair Twisted)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Dolžina 1000.0' (304.8m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Barva jakne Black Jakna (izolacija) Debelina -
Jakna (izolacijski material) Poly-Vinyl Chloride (PVC) Premer jacket (izolacije) 0.138" (3.50mm)
Lastnosti Drain Wire natančen opis 2 (1 Pair Twisted) Conductor Multi-Conductor Cable Black 22 AWG Foil 1000.0' (304.8m)
Conductor Strand 7/30 Material dirigenta Copper, Tinned
Izolacija vodnika Polypropylene (PP) Vrsta kabla Multi-Conductor
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
8451 010U500
8451 010U500
Proizvajalci: Belden
Opis: 2 #22 PP SHLD PVC FR
Na zalogi: 763 pcs
Prenesi:
RFQ
Proizvajalci: Belden
Opis: CABLE 2COND 22AWG BLACK 1000'
Na zalogi: 382 pcs
Prenesi:
RFQ
Opis: CABLE 2COND 22AWG BLACK 500'
Na zalogi: 788 pcs
Prenesi: 8451 010500.pdf
Opis: 2 #22 PP SHLD PVC FR
Na zalogi: 234390 pcs
84512-002LF
84512-002LF
Proizvajalci: Amphenol FCI
Opis: CONN ARRAY MALE 100POS SMD
Na zalogi: 7429 pcs
Prenesi: 84512-002LF.pdf
84510N
84510N
Proizvajalci: Apex Tool Group
Opis: 1/2"DRIVE 1" STANDARD IMPACT SOC
Proizvajalci: Amphenol FCI
Prenesi: 84512-092.pdf
Opis: CABLE 2COND 22AWG BLACK 100'
Proizvajalci: Apex Tool Group
Opis: 1/2"DRIVE 1-1/16" STANDARD IMPAC
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika