AX102562
BeldenBelden
Belden
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AX102562
Proizvajalec / znamka: Belden
Opis izdelka 10GX JACK MDVO IVORY
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AX102562
Številka dela AX102562 Proizvajalec Belden
Opis 10GX JACK MDVO IVORY Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 4805 pcs Podatkovni list
Serija * Druga imena BEL9428
natančen opis Insert To
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
AX102671
AX102671
Proizvajalci: Belden
Opis: KCONN FACEPLATE, 6-P DG WHI
Na zalogi: 16920 pcs
Prenesi:
RFQ
Proizvajalci: Belden
Opis: KCONN FACEPLATE 2-P SG WHI
Na zalogi: 27860 pcs
Prenesi:
RFQ
Opis: 10GX JACK KCONN PURPLE TIA606
Opis: CAT5E JACK MDVO IVORY
Opis: HOOK & LOOP SADDLE KIT
AX102KE
AX102KE
Proizvajalci: Ohmite
Opis: RES 1K OHM 3.5W 10% RADIAL