GPHC5.0-0.100-02-0816
BergquistBergquist
GPHC5.0-0.100-02-0816 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GPHC5.0-0.100-02-0816
Proizvajalec / znamka: Bergquist
Opis izdelka THERM PAD 406.4MMX203.2MM VIOLET
Podatkovni listi: GPHC5.0-0.100-02-0816.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 608 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 608 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GPHC5.0-0.100-02-0816
Številka dela GPHC5.0-0.100-02-0816 Proizvajalec Bergquist
Opis THERM PAD 406.4MMX203.2MM VIOLET Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 608 pcs Podatkovni list GPHC5.0-0.100-02-0816.pdf
Uporaba - Tip Pad, Sheet
Debelina 0.100" (2.54mm) Termična odpornost -
Toplotna prevodnost 5.0 W/m-K Oblika Rectangular
Serija Gap Pad® HC 5.0 Okvir 406.40mm x 203.20mm
Druga imena BER373
PN0008400
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Material - Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Thermal Pad Violet 406.40mm x 203.20mm Rectangular Tacky - Both Sides