SP2000-0.015-00-1212
BergquistBergquist
SP2000-0.015-00-1212 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SP2000-0.015-00-1212
Proizvajalec / znamka: Bergquist
Opis izdelka THERM PAD 304.8MMX304.8MM WHITE
Podatkovni listi: 1.SP2000-0.015-00-1212.pdf2.SP2000-0.015-00-1212.pdf3.SP2000-0.015-00-1212.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 631 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 631 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SP2000-0.015-00-1212
Številka dela SP2000-0.015-00-1212 Proizvajalec Bergquist
Opis THERM PAD 304.8MMX304.8MM WHITE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Uporaba TO-220 Tip Insulator Pad, Sheet
Debelina 0.0150" (0.381mm) Termična odpornost -
Toplotna prevodnost 3.5 W/m-K Oblika Square
Serija Sil-Pad® 2000 Okvir 304.80mm x 304.80mm
Druga imena BER377
BG36104
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Material Silicone Elastomer Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Thermal Pad White 304.80mm x 304.80mm Square