FLP25R6.5-SA
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
FLP25R6.5-SA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FLP25R6.5-SA
Proizvajalec / znamka: Bivar, Inc.
Opis izdelka LED LIGHT PIPE AMBER FLEX 6.5"
Podatkovni listi: FLP25R6.5-SA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FLP25R6.5-SA
Številka dela FLP25R6.5-SA Proizvajalec Bivar, Inc.
Opis LED LIGHT PIPE AMBER FLEX 6.5" Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 47544 pcs Podatkovni list FLP25R6.5-SA.pdf
Valovna dolžina - vrh - Voltage Rating 1.8V
Kotni kot - Serija FLP2
Druga imena 492-1195
FLP25R65SA
Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Ocena -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Tip objektiva Clear
Stil / velikost objektiva Round with Flat Top, 7.00mm Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis LED Circuit Board Indicator Amber Clear 1.8V Round with Flat Top, 7.00mm Through Hole Tok -