FLPOR3.28-SBC
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FLPOR3.28-SBC
Proizvajalec / znamka: Bivar, Inc.
Opis izdelka LIGHT PIPE ASSY 1MM R/G RA OVAL
Podatkovni listi: FLPOR3.28-SBC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FLPOR3.28-SBC
Številka dela FLPOR3.28-SBC Proizvajalec Bivar, Inc.
Opis LIGHT PIPE ASSY 1MM R/G RA OVAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 67568 pcs Podatkovni list FLPOR3.28-SBC.pdf
Tip Flexible 3.28" (83.312mm) Serija FLPOR
Tip montaže Board/Panel Mount, Press Fit Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Lens Style Oval with Flat Top
Velikost objektiva 6.35mm x 3.18mm Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis Light Pipe Single Green, Red Flexible 3.28" (83.312mm) Board/Panel Mount, Press Fit Konfiguracija Single
Barva Green, Red
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FLPO-6.0
FLPO-6.0
Proizvajalci: Bivar, Inc.
Opis: LIGHT PIPE FLEXIBLE CLEAR OVAL
Na zalogi: 82476 pcs
Prenesi: FLPO-6.0.pdf
RFQ
FLPO-4.0
FLPO-4.0
Proizvajalci: Bivar, Inc.
Opis: LIGHT PIPE ASSY 1MM OVAL 4.0"
Na zalogi: 59388 pcs
Prenesi: FLPO-4.0.pdf
RFQ
FLPO-5.0
FLPO-5.0
Prenesi: FLPO-5.0.pdf
FLPOR8.0-SBC-Y/G
FLPOR8.0-SBC-Y/G
Opis: FLEXIBLE LIGHT PIPE
Prenesi: FLPOR8.0-SBC-Y/G.pdf
FLPOR3.28-SG
FLPOR3.28-SG
Opis: LIGHT PIPE ASSY 1MM GRN RA OVAL
Prenesi: FLPOR3.28-SG.pdf
FLPR-SBC
FLPR-SBC
Opis: LIGHT PIPE ADAPTER RA 3MM RD/GN
Prenesi: FLPR-SBC.pdf
FLPOR18.0-UBW.6K
FLPOR18.0-UBW.6K
Opis: FLEXIBLE LIGHT PIPE
Prenesi: FLPOR18.0-UBW.6K.pdf
FLPR-SBC-Y/G
FLPR-SBC-Y/G
Opis: LIGHT PIPE ADAPTER RA 3MM YGN
Prenesi: FLPR-SBC-Y/G.pdf
FLPOV4.0-SG
FLPOV4.0-SG
Prenesi: FLPOV4.0-SG.pdf
FLPOR3.0-SG
FLPOR3.0-SG
Prenesi: FLPOR3.0-SG.pdf
FLPR-SA
FLPR-SA
Opis: LIGHT PIPE ADAPTER RA 3MM AMBER
Prenesi: FLPR-SA.pdf
FLPO-3.0
FLPO-3.0
Prenesi: FLPO-3.0.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika