FRS3.5-11LG
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FRS3.5-11LG
Proizvajalec / znamka: Bivar, Inc.
Opis izdelka ROUND SPACER M3.5 NYLON 11MM
Podatkovni listi: FRS3.5-11LG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FRS3.5-11LG
Številka dela FRS3.5-11LG Proizvajalec Bivar, Inc.
Opis ROUND SPACER M3.5 NYLON 11MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 739424 pcs Podatkovni list FRS3.5-11LG.pdf
Utež - Tip Round Spacer
Navoj / brez oznake Unthreaded Serija FRS
Vijak, velikost navoja M3.5 Obloga -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material Nylon
Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks Dolžina - na splošno 0.433" (11.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Spol Female, Female
Lastnosti - Premer - zunaj 0.248" (6.30mm)
Premer - znotraj 0.161" (4.09mm) natančen opis Round Spacer Unthreaded M3.5 Nylon 0.433" (11.00mm) Natural
Barva Natural Med višino plošče 0.433" (11.00mm)