MPC3HTW12.0
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MPC3HTW12.0
Proizvajalec / znamka: Bivar, Inc.
Opis izdelka LED PANEL INDICATOR RED 2V
Podatkovni listi: MPC3HTW12.0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MPC3HTW12.0
Številka dela MPC3HTW12.0 Proizvajalec Bivar, Inc.
Opis LED PANEL INDICATOR RED 2V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 36384 pcs Podatkovni list MPC3HTW12.0.pdf
Valovna dolžina - vrh 625nm Napetost 2V
Kotni kot 20° Tip LED
Sklop zaključka Wire Leads - 12" (304.80mm) Serija MPC3
Ocene Vf (Typ), If (Max) Panel Cutout Oblika Round
Mere izreza plošče 0.24" (6.10mm) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Ocena 50mcd Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Preglednost objektiva Clear Stil / velikost objektiva Round with Domed Top, 3mm (T-1)
Barva objektiva Red Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Barva svetilke Red Ingress Protection -
Lastnosti - natančen opis LED Panel Indicator Red Clear 20° 2V 30mA Round with Domed Top, 3mm (T-1) Wire Leads - 12" (304.80mm)
Tok 30mA
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MPC3PGC
MPC3PGC
Proizvajalci: Bivar, Inc.
Opis: PNL MNT W/ WIRE 555NM 10MCD GRN
Na zalogi: 51386 pcs
Prenesi: MPC3PGC.pdf
RFQ
MPC3N
MPC3N
Proizvajalci: Apex Tool Group
Opis: SNIP,METAL WHIZZ,MULTIPURPOSE,9"
Na zalogi: 5720 pcs
Prenesi:
RFQ
MPC3HDW6.0
MPC3HDW6.0
Proizvajalci: Bivar, Inc.
Opis: LED ASSY PNL 3MM HER DIFF 6"
Prenesi: MPC3HDW6.0.pdf
MPC3PGCW12.0
MPC3PGCW12.0
Opis: LED PANEL INDICATOR GRN 2.2V
Prenesi: MPC3PGCW12.0.pdf
MPC3HT
MPC3HT
Opis: PNL MNT W/ WIRE 625NM 50MCD RED
Prenesi: MPC3HT.pdf
MPC3PGD
MPC3PGD
Opis: PNL MNT W/ WIRE 555NM 5MCD GREEN
Prenesi: MPC3PGD.pdf
MPC3HDL
MPC3HDL
Opis: IND METAL PNL 3MM HD RED DIFF