MPC3YTW12.0
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MPC3YTW12.0
Proizvajalec / znamka: Bivar, Inc.
Opis izdelka LED PANEL INDICATOR YLW 2V
Podatkovni listi: MPC3YTW12.0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MPC3YTW12.0
Številka dela MPC3YTW12.0 Proizvajalec Bivar, Inc.
Opis LED PANEL INDICATOR YLW 2V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 44176 pcs Podatkovni list MPC3YTW12.0.pdf
Valovna dolžina - vrh 590nm Napetost 2V
Kotni kot 20° Tip LED
Sklop zaključka Wire Leads - 12" (304.80mm) Serija MPC3
Ocene Vf (Typ), If (Max) Panel Cutout Oblika Round
Mere izreza plošče 0.24" (6.10mm) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Ocena 40mcd Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Preglednost objektiva Clear Stil / velikost objektiva Round with Domed Top, 3mm (T-1)
Barva objektiva Yellow Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Barva svetilke Yellow Ingress Protection -
Lastnosti - natančen opis LED Panel Indicator Yellow Clear 20° 2V 30mA Round with Domed Top, 3mm (T-1) Wire Leads - 12" (304.80mm)
Tok 30mA