MPC5BCW35.0
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MPC5BCW35.0
Proizvajalec / znamka: Bivar, Inc.
Opis izdelka IND METAL PNL 5MM HER/GN WH DIFF
Podatkovni listi: MPC5BCW35.0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MPC5BCW35.0
Številka dela MPC5BCW35.0 Proizvajalec Bivar, Inc.
Opis IND METAL PNL 5MM HER/GN WH DIFF Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 32961 pcs Podatkovni list MPC5BCW35.0.pdf
Valovna dolžina - vrh 568nm Green, 625nm Red Napetost 2.1V Green, 2V Red
Kotni kot 45° Tip LED
Sklop zaključka Wire Leads - 35" (889.00mm) Serija -
Ocene Vf (Typ), If (Max) Panel Cutout Oblika Round
Mere izreza plošče 0.32" (8.13mm) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Ocena 8mcd Green, 6mcd Red Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Preglednost objektiva Diffused Stil / velikost objektiva Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4)
Barva objektiva White Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Barva svetilke Green, Red Ingress Protection -
Lastnosti - natančen opis LED Panel Indicator Green, Red Diffused 45° 2.1V Green, 2V Red 20mA Green, 20mA Red Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4) Wire Leads - 35" (889.00mm)
Tok 20mA Green, 20mA Red