MPC5SURCW6.5
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MPC5SURCW6.5
Proizvajalec / znamka: Bivar, Inc.
Opis izdelka LED PANEL INDICATOR RED 1.8V
Podatkovni listi: MPC5SURCW6.5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MPC5SURCW6.5
Številka dela MPC5SURCW6.5 Proizvajalec Bivar, Inc.
Opis LED PANEL INDICATOR RED 1.8V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 35893 pcs Podatkovni list MPC5SURCW6.5.pdf
Valovna dolžina - vrh 640nm Napetost 1.8V
Kotni kot 35° Tip LED
Sklop zaključka Wire Leads - 6.5" (165.10mm) Serija -
Ocene Vf (Typ), If (Max) Panel Cutout Oblika Round
Mere izreza plošče 0.32" (8.13mm) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Ocena 500mcd Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Preglednost objektiva Clear Stil / velikost objektiva Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4)
Barva objektiva Colorless Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Barva svetilke Red Ingress Protection -
Lastnosti - natančen opis LED Panel Indicator Red Clear 35° 1.8V 20mA Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4) Wire Leads - 6.5" (165.10mm)
Tok 20mA
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MPC5YCW12.0
MPC5YCW12.0
Proizvajalci: Bivar, Inc.
Opis: LED PANEL INDICATOR YLW 2V
Na zalogi: 43827 pcs
Prenesi: MPC5YCW12.0.pdf
RFQ
MPC5RDW12.0
MPC5RDW12.0
Proizvajalci: Bivar, Inc.
Opis: LED PANEL INDICATOR RED 2.1V
Na zalogi: 51332 pcs
Prenesi: MPC5RDW12.0.pdf
RFQ
MPC5UWC
MPC5UWC
Opis: LED PANEL INDICATOR WHITE 3.5V
Prenesi: MPC5UWC.pdf
MPC5UYCW20.0
MPC5UYCW20.0
Prenesi: MPC5UYCW20.0.pdf
MPC5SRD
MPC5SRD
Opis: IND METAL PNL 5MM RED DIFF
Prenesi: MPC5SRD.pdf
MPC5RD
MPC5RD
Opis: PNL MNT W/ WIRE 700NM 2MCD RED
Prenesi: MPC5RD.pdf
MPC5SRCW6.5
MPC5SRCW6.5
Opis: LED PANEL INDICATOR RED 1.7V