MPR3YDW12.0
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
MPR3YDW12.0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MPR3YDW12.0
Proizvajalec / znamka: Bivar, Inc.
Opis izdelka LED PANEL INDICATOR YLW 2V
Podatkovni listi: MPR3YDW12.0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MPR3YDW12.0
Številka dela MPR3YDW12.0 Proizvajalec Bivar, Inc.
Opis LED PANEL INDICATOR YLW 2V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 58928 pcs Podatkovni list MPR3YDW12.0.pdf
Valovna dolžina - vrh 590nm Napetost 2V
Kotni kot 35° Tip LED
Sklop zaključka Wire Leads - 12" (304.80mm) Serija MPR3
Ocene Vf (Typ), If (Max) Panel Cutout Oblika Round
Mere izreza plošče 0.24" (6.10mm) Druga imena 492-1568
MPR3YDW120
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Ocena 20mcd
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Preglednost objektiva Diffused
Stil / velikost objektiva Round with Domed Top, 3mm (T-1) Barva objektiva Yellow
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Barva svetilke Yellow
Ingress Protection - Lastnosti -
natančen opis LED Panel Indicator Yellow Diffused 35° 2V 30mA Round with Domed Top, 3mm (T-1) Wire Leads - 12" (304.80mm) Tok 30mA
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MPR3YD
MPR3YD
Proizvajalci: Bivar, Inc.
Opis: LED ASSY PNL 3MM YLW DIFF 585NM