MPR5YTW12.0
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MPR5YTW12.0
Proizvajalec / znamka: Bivar, Inc.
Opis izdelka LED PANEL INDICATOR YLW 2V
Podatkovni listi: MPR5YTW12.0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MPR5YTW12.0
Številka dela MPR5YTW12.0 Proizvajalec Bivar, Inc.
Opis LED PANEL INDICATOR YLW 2V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 45802 pcs Podatkovni list MPR5YTW12.0.pdf
Valovna dolžina - vrh 590nm Napetost 2V
Kotni kot 35° Tip LED
Sklop zaključka Wire Leads - 12" (304.80mm) Serija MPR5
Ocene Vf (Typ), If (Max) Panel Cutout Oblika Round
Mere izreza plošče 0.32" (8.13mm) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Ocena 40mcd Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Preglednost objektiva Clear Stil / velikost objektiva Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4)
Barva objektiva Yellow Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Barva svetilke Yellow Ingress Protection -
Lastnosti - natančen opis LED Panel Indicator Yellow Clear 35° 2V 30mA Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4) Wire Leads - 12" (304.80mm)
Tok 30mA
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MPR5YD12V
MPR5YD12V
Proizvajalci: Bivar, Inc.
Opis: IND METAL PNL 5MM YLW DIFF 12VDC
Na zalogi: 53924 pcs
Prenesi: MPR5YD12V.pdf
RFQ
MPR5YC12VW6.0
MPR5YC12VW6.0
Proizvajalci: Bivar, Inc.
Opis: LED PANEL INDICATOR YLW 12V