MPR8-3BWD110V
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MPR8-3BWD110V
Proizvajalec / znamka: Bivar, Inc.
Opis izdelka PNL MNT 110V BLUE 5MM
Podatkovni listi: MPR8-3BWD110V.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MPR8-3BWD110V
Številka dela MPR8-3BWD110V Proizvajalec Bivar, Inc.
Opis PNL MNT 110V BLUE 5MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 18483 pcs Podatkovni list MPR8-3BWD110V.pdf
Valovna dolžina - vrh 470nm Napetost 110V
Kotni kot 45° Tip -
Sklop zaključka Quick Connect - 0.110" (2.8mm) Serija MPR8-3
Ocene - Panel Cutout Oblika Round
Mere izreza plošče 0.31" (7.87mm) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Ocena 40mcd Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Preglednost objektiva Diffused Stil / velikost objektiva Round with Flat Top
Barva objektiva - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Barva svetilke Blue Ingress Protection IP54
Lastnosti - natančen opis Panel Indicator Blue Diffused 45° 110V Round with Flat Top Quick Connect - 0.110" (2.8mm)