PLP5-2-1250
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
PLP5-2-1250 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PLP5-2-1250
Proizvajalec / znamka: Bivar, Inc.
Opis izdelka LIGHT PIPE CLEAR RIGID 5MM
Podatkovni listi: PLP5-2-1250.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PLP5-2-1250
Številka dela PLP5-2-1250 Proizvajalec Bivar, Inc.
Opis LIGHT PIPE CLEAR RIGID 5MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 159284 pcs Podatkovni list PLP5-2-1250.pdf
Tip Rigid Serija PLP5
Druga imena 492-1799
PLP5-2-1250-ND
Tip montaže Panel Mount, Press Fit, Front
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Lens Style Round with Flat Top Velikost objektiva 5mm
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Light Pipe Single Clear Rigid Round with Flat Top, 5mm Panel Mount, Press Fit, Front
Konfiguracija Single Barva Clear
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PLP5-2-2.5MM-S
PLP5-2-2.5MM-S
Proizvajalci: Bivar, Inc.
Opis: LIGHT PIPE PNL 5MM SMOKED 2.5MM
Na zalogi: 144082 pcs
Prenesi: PLP5-2-2.5MM-S.pdf
RFQ
PLP5-2-125
PLP5-2-125
Proizvajalci: Bivar, Inc.
Opis: LIGHT PIPE PNL 5MM LENS 0.125"