PM3-PBWDW12.0
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
PM3-PBWDW12.0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PM3-PBWDW12.0
Proizvajalec / znamka: Bivar, Inc.
Opis izdelka PNL MNT BLUE 20MA W/WIRE: 12"
Podatkovni listi: PM3-PBWDW12.0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PM3-PBWDW12.0
Številka dela PM3-PBWDW12.0 Proizvajalec Bivar, Inc.
Opis PNL MNT BLUE 20MA W/WIRE: 12" Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10811 pcs Podatkovni list PM3-PBWDW12.0.pdf
Valovna dolžina - vrh 470nm Napetost 8 V ~ 48 V
Kotni kot 120° Tip LED
Sklop zaključka Wire Leads - 12" (304.80mm) Serija PM3
Ocene AC/DC Panel Cutout Oblika Round
Mere izreza plošče 0.19" (4.83mm) Druga imena 492-1599
PM3PBWDW120
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Ocena 200mcd
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Preglednost objektiva Diffused
Stil / velikost objektiva Round with Flat Top, 5.90mm Barva objektiva White
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Barva svetilke Blue
Ingress Protection IP67 Lastnosti -
natančen opis LED Panel Indicator Blue Diffused 120° 8 V ~ 48 V 20mA Round with Flat Top, 5.90mm Wire Leads - 12" (304.80mm) Tok 20mA