PM3-PRBWDW12.0
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PM3-PRBWDW12.0
Proizvajalec / znamka: Bivar, Inc.
Opis izdelka PNL MNT BLUE 5.8MM LENS 1' WIRE
Podatkovni listi: PM3-PRBWDW12.0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PM3-PRBWDW12.0
Številka dela PM3-PRBWDW12.0 Proizvajalec Bivar, Inc.
Opis PNL MNT BLUE 5.8MM LENS 1' WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7677 pcs Podatkovni list PM3-PRBWDW12.0.pdf
Valovna dolžina - vrh 470nm Napetost 8 V ~ 48 V
Kotni kot 120° Tip LED
Sklop zaključka Wire Leads - 12" (304.80mm) Serija -
Ocene AC/DC Panel Cutout Oblika Round
Mere izreza plošče 0.23" (5.84mm) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Ocena 90mcd Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Preglednost objektiva - Stil / velikost objektiva Round with Domed Top, 5.80mm
Barva objektiva - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Barva svetilke Blue Ingress Protection IP67
Lastnosti - natančen opis LED Panel Indicator Blue 120° 8 V ~ 48 V 20mA Round with Domed Top, 5.80mm Wire Leads - 12" (304.80mm)
Tok 20mA
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PM3-PPGD
PM3-PPGD
Proizvajalci: Bivar, Inc.
Opis: PNL MNT 555NM 20MCD GREEN
Na zalogi: 13886 pcs
Prenesi: PM3-PPGD.pdf
RFQ
PM3-PRRD
PM3-PRRD
Proizvajalci: Bivar, Inc.
Opis: PNL MNT RED 5.8MM LENS NO WIRE
Na zalogi: 10551 pcs
Prenesi: PM3-PRRD.pdf
RFQ
PM3-PRBWD
PM3-PRBWD
Opis: PNL MNT BLUE 5.8MM LENS NO WIRE
Prenesi: PM3-PRBWD.pdf
PM3-PRGD
PM3-PRGD
Opis: PNL MNT GREEN 5.8MM LENS NO WIRE