PM3ADW12.0
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PM3ADW12.0
Proizvajalec / znamka: Bivar, Inc.
Opis izdelka PNL MNT AMBER W/WIRE 12"
Podatkovni listi: PM3ADW12.0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PM3ADW12.0
Številka dela PM3ADW12.0 Proizvajalec Bivar, Inc.
Opis PNL MNT AMBER W/WIRE 12" Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 66837 pcs Podatkovni list PM3ADW12.0.pdf
Valovna dolžina - vrh 605nm Napetost 2V
Kotni kot 40° Tip LED
Sklop zaključka Wire Leads - 12" (304.80mm) Serija PM3
Ocene Vf (Typ), If (Max) Panel Cutout Oblika Round
Mere izreza plošče 0.16" (4.06mm) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Ocena 25mcd Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Preglednost objektiva Diffused Stil / velikost objektiva Round with Domed Top, 3mm (T-1)
Barva objektiva Amber Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Barva svetilke Amber Ingress Protection -
Lastnosti - natančen opis LED Panel Indicator Amber Diffused 40° 2V 30mA Round with Domed Top, 3mm (T-1) Wire Leads - 12" (304.80mm)
Tok 30mA
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PM3AD
PM3AD
Proizvajalci: Bivar, Inc.
Opis: PNL MNT W/ WIRE 605NM 100MCD AMB
Na zalogi: 166690 pcs
Prenesi: PM3AD.pdf
RFQ
PM3ACW6
PM3ACW6
Proizvajalci: Bivar, Inc.
Opis: PNL MNT AMBER W/WIRE 6"
Na zalogi: 4286 pcs
Prenesi: PM3ACW6.pdf
RFQ
PM3700-80-RC
PM3700-80-RC
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: CMC 20MH 1A 2LN SMD