PM3GTW2.5-CC
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PM3GTW2.5-CC
Proizvajalec / znamka: Bivar, Inc.
Opis izdelka PNL MNT GREEN 20MA W/WIRE 2.5"
Podatkovni listi: PM3GTW2.5-CC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PM3GTW2.5-CC
Številka dela PM3GTW2.5-CC Proizvajalec Bivar, Inc.
Opis PNL MNT GREEN 20MA W/WIRE 2.5" Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 54678 pcs Podatkovni list PM3GTW2.5-CC.pdf
Valovna dolžina - vrh 568nm Napetost 2.1V
Kotni kot 30° Tip LED
Sklop zaključka Wire Leads - 2.5" (63.5mm) Serija PM3
Ocene Vf (Typ), If (Max) Panel Cutout Oblika Round
Mere izreza plošče 0.16" (4.06mm) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Ocena 40mcd Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Preglednost objektiva Clear Stil / velikost objektiva Round with Domed Top, 3mm (T-1)
Barva objektiva Green Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Barva svetilke Green Ingress Protection -
Lastnosti - natančen opis LED Panel Indicator Green Clear 30° 2.1V 30mA Round with Domed Top, 3mm (T-1) Wire Leads - 2.5" (63.5mm)
Tok 30mA
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PM3GDW6.0-CC
PM3GDW6.0-CC
Proizvajalci: Bivar, Inc.
Opis: LED PANEL INDICATOR GRN 2.1V
Na zalogi: 63855 pcs
Prenesi: PM3GDW6.0-CC.pdf
RFQ
PM3HDLW14.5
PM3HDLW14.5
Proizvajalci: Bivar, Inc.
Opis: IND PNL MT 3MM HER DIFF LENS