PM5GCW12.0
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PM5GCW12.0
Proizvajalec / znamka: Bivar, Inc.
Opis izdelka PNL MNT W/ WIRE 568NM 40MCD GRN
Podatkovni listi: PM5GCW12.0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PM5GCW12.0
Številka dela PM5GCW12.0 Proizvajalec Bivar, Inc.
Opis PNL MNT W/ WIRE 568NM 40MCD GRN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 71674 pcs Podatkovni list PM5GCW12.0.pdf
Valovna dolžina - vrh 568nm Napetost 2.1V
Kotni kot 35° Tip LED
Sklop zaključka Wire Leads - 12" (304.80mm) Serija PM5
Ocene Vf (Typ), If (Max) Panel Cutout Oblika Round
Mere izreza plošče 0.25" (6.35mm) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Ocena 40mcd Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Preglednost objektiva Clear Stil / velikost objektiva Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4)
Barva objektiva Colorless Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Barva svetilke Green Ingress Protection -
Lastnosti - natančen opis LED Panel Indicator Green Clear 35° 2.1V 30mA Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4) Wire Leads - 12" (304.80mm)
Tok 30mA