PM5GD12VW6
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PM5GD12VW6
Proizvajalec / znamka: Bivar, Inc.
Opis izdelka PNL MNT 20MA GREEN W/WIRE 6"
Podatkovni listi: PM5GD12VW6.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PM5GD12VW6
Številka dela PM5GD12VW6 Proizvajalec Bivar, Inc.
Opis PNL MNT 20MA GREEN W/WIRE 6" Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5917 pcs Podatkovni list PM5GD12VW6.pdf
Valovna dolžina - vrh 568nm Napetost 12V
Kotni kot 45° Tip LED
Sklop zaključka Wire Leads - 6" (152.40mm) Serija PM5
Ocene DC Panel Cutout Oblika Round
Mere izreza plošče 0.25" (6.35mm) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Ocena 25mcd Preglednost objektiva Diffused
Stil / velikost objektiva Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4) Barva objektiva Green
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Barva svetilke Green
Ingress Protection - Lastnosti -
natančen opis LED Panel Indicator Green Diffused 45° 12V 20mA Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4) Wire Leads - 6" (152.40mm) Tok 20mA
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PM5GD
PM5GD
Proizvajalci: Bivar, Inc.
Opis: PNL MNT W/ WIRE 568NM 25MCD GREE
Na zalogi: 158934 pcs
Prenesi: PM5GD.pdf
RFQ
PM5GD12VW6-CC
PM5GD12VW6-CC
Proizvajalci: Bivar, Inc.
Opis: PNL MNT 20MA GREEN W/WIRE 6"
Na zalogi: 5801 pcs
Prenesi: PM5GD12VW6-CC.pdf
RFQ
PM5GD12VW14.0
PM5GD12VW14.0
Opis: LED PANEL INDICATOR GRN 12V
Prenesi: PM5GD12VW14.0.pdf
PM5GD12VW6.0-CC
PM5GD12VW6.0-CC
Opis: LED ASSY PNL 5MM GRN DIFF 12V 6"