R50RG2-F-0160
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
R50RG2-F-0160 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: R50RG2-F-0160
Proizvajalec / znamka: Bivar, Inc.
Opis izdelka LED GREEN/RED CLEAR T/H
Podatkovni listi: R50RG2-F-0160.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
120 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije R50RG2-F-0160
Številka dela R50RG2-F-0160 Proizvajalec Bivar, Inc.
Opis LED GREEN/RED CLEAR T/H Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 42615 pcs Podatkovni list R50RG2-F-0160.pdf
Valovna dolžina - vrh - Valovna dolžina - prevladujoča 520nm Green, 628nm Red
Napetost - naprej (Vf) (Typ) 3.8V Green, 2.6V Red Kotni kot 160°
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 7.60mm L x 7.60mm W
Serija Orca R Pakiranje Tube
Paket / primer 4-DIP (0.200", 5.08mm) Druga imena 492-1176
R20RG2-F-0160
R50RG2F0160
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Ocena 800mcd Green, 600mcd Red Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Preglednost objektiva Clear Stil / velikost objektiva Square with Flat Top, 7.60mm
Barva objektiva Colorless Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina (maks.) 4.40mm Lastnosti -
natančen opis Green, Red 520nm Green, 628nm Red LED Indication - Discrete 3.8V Green, 2.6V Red 4-DIP (0.200", 5.08mm) Tok - preskus 50mA Green, 50mA Red