RL2-280-020
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RL2-280-020
Proizvajalec / znamka: Bivar, Inc.
Opis izdelka LED MT VERT
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije RL2-280-020
Številka dela RL2-280-020 Proizvajalec Bivar, Inc.
Opis LED MT VERT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4595 pcs Podatkovni list
Serija RL2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material Nylon Dolžina 0.280" (7.11mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant LED All Rectangular LEDs
natančen opis All Rectangular LEDs LED Standoff White Nylon 0.280" (7.11mm) Barva White
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
RL2-300
RL2-300
Proizvajalci: Bivar, Inc.
Opis: LED MT VERT
Na zalogi: 228583 pcs
Prenesi: RL2-300.pdf
RFQ
Proizvajalci: Bivar, Inc.
Opis: LED MT VERT
Na zalogi: 196719 pcs
Prenesi: RL2-260.pdf
RFQ
Opis: MOLDED RECT LED MOUNT .28"
Opis: LED MT VERT 0.340" 2LD NYL WH
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika