SMFLP5.12
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMFLP5.12
Proizvajalec / znamka: Bivar, Inc.
Opis izdelka LIGHT PIPE FLEX ADAPT SMD 5.12"
Podatkovni listi: SMFLP5.12.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMFLP5.12
Številka dela SMFLP5.12 Proizvajalec Bivar, Inc.
Opis LIGHT PIPE FLEX ADAPT SMD 5.12" Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 84145 pcs Podatkovni list SMFLP5.12.pdf
Tip Flexible 5.12" (130.048mm) Serija SMFLP
Tip montaže Board/Panel Mount, Press Fit Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Lens Style Round with Flat Top
Velikost objektiva 4.20mm Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis Light Pipe Single Clear Flexible 5.12" (130.048mm) Board/Panel Mount, Press Fit Konfiguracija Single