TO-102-090
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TO-102-090
Proizvajalec / znamka: Bivar, Inc.
Opis izdelka SPACER RECT GEN PURP 0.090"
Podatkovni listi: TO-102-090.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TO-102-090
Številka dela TO-102-090 Proizvajalec Bivar, Inc.
Opis SPACER RECT GEN PURP 0.090" Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 765891 pcs Podatkovni list TO-102-090.pdf
Premer 0.160" (4.06mm) Uporaba General Purpose
Tip Spacer Oblika Rectangular
Serija DISS-O-PADs® Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Dolžina 0.505" (12.83mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina 0.090" (2.29mm) Lastnosti Wash Away
Premer - zunaj - Premer - znotraj -
natančen opis Component Spacer General Purpose Rectangular 0.090" (2.29mm) Natural Barva Natural
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
TO-102-050
TO-102-050
Proizvajalci: Bivar, Inc.
Opis: SPACER RECT GEN PURP 0.050"
Na zalogi: 766924 pcs
Prenesi: TO-102-050.pdf
RFQ
Proizvajalci: Bivar, Inc.
Opis: SPACER RECT GEN PURP 0.040"
Na zalogi: 849803 pcs
Prenesi: TO-102-040.pdf
RFQ
Opis: SPACER RECT GEN PURP 0.070"
Opis: SPACER RECT GEN PURP 0.150"
TO-11-040H
TO-11-040H
Opis: SPACER TUBULAR GEN PURP 0.039"
Prenesi: TO-11-040H.pdf
Opis: SPACER RECT GEN PURP 0.060"
TO-11-030XH
TO-11-030XH
Opis: SPACER TUBULAR GEN PURP 0.030"
Prenesi: TO-11-030XH.pdf
Opis: SPACER RECT GEN PURP 0.120"
Opis: SPACER RECT GEN PURP 0.130"
Opis: SPACER RECT GEN PURP 0.100"
Prenesi: TO-11-030H.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika