TO-64-100H
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TO-64-100H
Proizvajalec / znamka: Bivar, Inc.
Opis izdelka SPACER TUBULAR GEN PURP 0.100"
Podatkovni listi: TO-64-100H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TO-64-100H
Številka dela TO-64-100H Proizvajalec Bivar, Inc.
Opis SPACER TUBULAR GEN PURP 0.100" Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4510 pcs Podatkovni list TO-64-100H.pdf
Premer - Uporaba General Purpose - Axial, Radial
Tip Spacer Oblika Tubular
Serija DISS-O-PADs® Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Dolžina 0.100" (2.54mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina 0.100" (2.54mm)
Lastnosti Wash Away Premer - zunaj 0.140" (3.56mm)
Premer - znotraj 0.075" (1.90mm) natančen opis Component Spacer General Purpose - Axial, Radial Tubular 0.100" (2.54mm) Natural
Barva Natural
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
TO-64-120
TO-64-120
Proizvajalci: Bivar, Inc.
Opis: SPACER TUBULAR GEN PURP 0.120"
Na zalogi: 1418914 pcs
Prenesi: TO-64-120.pdf
RFQ
TO-64-090H
TO-64-090H
Proizvajalci: Bivar, Inc.
Opis: SPACER TUBULAR GEN PURP 0.090"
Na zalogi: 5398 pcs
Prenesi: TO-64-090H.pdf
RFQ
Opis: SPACER TUBULAR GEN PURP 0.100"
Prenesi: TO-64-100.pdf
Opis: SPACER TUBULAR GEN PURP 0.050"
Prenesi: TO-65-050H.pdf
TO-64-060XH
TO-64-060XH
Opis: SPACER TUBULAR GEN PURP 0.060"
Prenesi: TO-64-060XH.pdf
Opis: SPACER TUBULAR GEN PURP 0.070"
Opis: SPACER TUBULAR GEN PURP 0.150"
Opis: SPACER TUBULAR GEN PURP 0.130"
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika