UDD-1050-C
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
UDD-1050-C Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UDD-1050-C
Proizvajalec / znamka: Bivar, Inc.
Opis izdelka CARD GUIDE GRD CLIP 10.5X0.08" B
Podatkovni listi: 1.UDD-1050-C.pdf2.UDD-1050-C.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UDD-1050-C
Številka dela UDD-1050-C Proizvajalec Bivar, Inc.
Opis CARD GUIDE GRD CLIP 10.5X0.08" B Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 37995 pcs Podatkovni list 1.UDD-1050-C.pdf2.UDD-1050-C.pdf
Serija UDD Druga imena 492-1912
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Za uporabo s / sorodnimi izdelki 0.062 ~ 0.079" (1.57 ~ 2.00mm) Cards
Vrsta pripomočka Nylon, Snap-In Mount, 10.500" (266.70mm)