VLPR-24-1028-2
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VLPR-24-1028-2
Proizvajalec / znamka: Bivar, Inc.
Opis izdelka LIGHT PIPE BOARD MT 1.028" 4X2MM
Podatkovni listi: VLPR-24-1028-2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VLPR-24-1028-2
Številka dela VLPR-24-1028-2 Proizvajalec Bivar, Inc.
Opis LIGHT PIPE BOARD MT 1.028" 4X2MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 102240 pcs Podatkovni list VLPR-24-1028-2.pdf
Tip Rigid Serija VLPR
Tip montaže Board Mount, Press Fit Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks Lens Style Rectangle with Flat Top
Velikost objektiva 4mm x 2mm Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis Light Pipe Single Clear Rigid Rectangle with Flat Top, 4mm x 2mm Board Mount, Press Fit Konfiguracija Single