HBC1855A
Bomar (Winchester Electronics)Bomar (Winchester Electronics)
HBC1855A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HBC1855A
Proizvajalec / znamka: Bomar (Winchester Electronics)
Opis izdelka CONN HDBNC PLUG STR 75 OHM CRIMP
Podatkovni listi: HBC1855A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HBC1855A
Številka dela HBC1855A Proizvajalec Bomar (Winchester Electronics)
Opis CONN HDBNC PLUG STR 75 OHM CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 27582 pcs Podatkovni list HBC1855A.pdf
Voltage Rating 500V Zaključek ščita Crimp
Serija Shadow™ Pakiranje Bulk
Druga imena 991-1013 delovna temperatura -
Število pristanišč 1 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Cipele parjenja 500 Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Izguba vstavka 0.2dB
Ingress Protection Weatherproof Vključuje 3 pcs - 1 Connector, 1 Contact, 1 Ferrule
Impedanca 75 Ohm Barva ohišja Black
Frekvenca - maks 1GHz Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock Dielektrični material Polytetrafluoroethylene (PTFE)
natančen opis BNC, HD Connector Plug, Male Pin 75 Ohm Free Hanging (In-Line) Crimp Končaj stika Crimp
Vrsta priključka Plug, Male Pin Slog konektorja BNC, HD
Center kontaktne plošče Gold Središče kontaktnega materiala Brass
Kabelska skupina Belden 1855A Material telesa Brass