SBC1826A
Bomar (Winchester Electronics)Bomar (Winchester Electronics)
Bomar (Winchester Electronics)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SBC1826A
Proizvajalec / znamka: Bomar (Winchester Electronics)
Opis izdelka CONN BNC PLUG STR 75 OHM CRIMP
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije SBC1826A
Številka dela SBC1826A Proizvajalec Bomar (Winchester Electronics)
Opis CONN BNC PLUG STR 75 OHM CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4117 pcs Podatkovni list
Voltage Rating 500V Zaključek ščita Crimp
Serija - Pakiranje Bulk
delovna temperatura - Število pristanišč 1
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Cipele parjenja 500
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Izguba vstavka 0.2dB
Ingress Protection Weatherproof Vključuje -
Impedanca 75 Ohm Barva ohišja Silver
Frekvenca - maks 1GHz Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock Dielektrični material -
natančen opis BNC Connector Plug, Male Pin 75 Ohm Free Hanging (In-Line) Crimp Končaj stika Crimp
Vrsta priključka Plug, Male Pin Slog konektorja BNC
Center kontaktne plošče - Središče kontaktnega materiala -
Kabelska skupina Belden 1826A Material telesa Brass
Zaključek telesa Nickel
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SBC1855A(U)
SBC1855A(U)
Proizvajalci: Bomar (Winchester Electronics)
Opis: CONN BNC PLUG STR 75 OHM CRIMP